Meble młodzieżowe

Na luzie.

Pokój dla młodego człowieka to miejsce, któremu warto nadać nieco luzu i swobody, a jednocześnie zapewnić w nim doskonałe warunki do wypoczynku i nauki. Wymagania młodzieży są bardzo różnorodne, dlatego w naszej ofercie znaleźć można rozwiązania, które zadowolą fana sportu, mola książkowego, zafascynowaną tańcem baletnicę bądź miłośnika gier komputerowych. Nowoczesne i funkcjonalne inspiracje pomogą znaleźć kompromis dla każdego!

Nasze aranżacje

  • Malcolm
  • Balder
  • Princeton
  • Namek
  • Graphic
Łóżko MALCOLM

Długość: 205.5 cm
Szerokość: 93 cm
Wysokość: 45-46 cm
Waga: 36.25kg

Komoda MALCOLM

Głębokość: 40 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 87.5 cm
Waga: 30.7kg

Regał MALCOLM

Głębokość: 40 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 205.5 cm
Waga: 66.6kg

Biurko MALCOLM

Długość: 120 cm
Szerokość: 65 cm
Wysokość: 77.5 cm
Waga: 39.3kg

Regał MALCOLM

Głębokość: 40 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 205.5 cm
Waga: 38.6kg

Szafka MALCOLM

Głębokość: 31 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 51 cm
Waga: 22.9kg

Kolekcja Malcolm

Meble z historią

Meble te wyglądają jak skrzynie, które morskim transportem przypłynęły z dalekich krajów. I tak samo dużo potrafią pomieścić. Tajemnica wisi w powietrzu- spróbujcie ją wyczytać z niewyraźnych napisów, przypominających stemple z kolejnych miejsc podróży. Posłuchajcie, jaką historię chcą wystukać uchwyty w kształcie kołatki...

Kolekcja BALDER

Nowoczesny wygląd

Spraw sobie niespodziankę i zaaranżuj wnętrze pokoju z kolekcją Balder marki Black Red White. Bryły w minimalistycznej formie odznaczają się nowoczesnym wyglądem, wysoką estetyką wykonania oraz solidną konstrukcją. W składzie kolekcji znajdziesz ergonomiczne biurko, wygodne łóżko, funkcjonalną szafę oraz efektowne komody i witryny. Znakiem rozpoznawczym serii Balder prócz kontrastowego zestawienia kolorystycznego są pogrubione boki korpusu. Wpływają one na masywny wygląd mebli, jednak biały połysk na frontach balansuje ten widok, nadając im odrobinę lekkości. Z kolekcją Balder urządzisz mieszkanie zgodnie z obowiązującymi trendami.

Kolekcja PRINCETON

Bawi i odpoczywa

Pokój nastolatka pełni wiele różnych funkcji - tutaj śpi, uczy się, bawi i odpoczywa. Jak go urządzić, by odpowiadał wszystkim tym potrzebom, a jednocześnie ładnie się prezentował? Z pomocą przychodzi kolekcja mebli Princeton, która rośnie wraz z dzieckiem i jego potrzebami. System składa się z modułów zaprojektowanych tak, by łatwo można było stworzyć z nich zestawy idealnie dopasowane do wieku, potrzeb oraz wzrostu dzieci, a nawet osób dorosłych.

Kolekcja NAMEK

Geometryczne formy

Kolekcja Namek producenta marki Black Red White to nowoczesność oraz minimalizm w młodzieżowym wydaniu. Ponadczasowe bryły, dzięki swojej prostocie oraz modnej, dębowej kolorystyce z dekorami bieli i szarości pozwalają na aranżację pokoju dziecięcego lub młodzieżowego w zadawalający sposób. Kolekcja Namek stworzona została z myślą o nastolatkach, dlatego też do ich produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały. Proste, geometryczne formy mebli zaakcentowane są podłużnymi uchwytami listwy MDF, co prócz funkcjonalnego rozwiązania tworzy element dekoracyjny. Razem z producentem Black Red White i kolekcją Namek stworzysz wymarzony pokój dla swojej pociechy.

Kolekcja GRAPHIC

Ciekawe połączenia kolorystyczne

Pokój młodzieżowy rządzi się swoimi własnymi zasadami. Zasada numer jeden - musi być modnie, numer dwa- funkcjonalnie, numer trzy - wygodnie. I oto producent Black Red White zmierzył się z tym wyzwaniem i stworzył wyjątkową kolekcję Graphic. Z tą linią mebli zaaranżujesz bardzo kreatywne wnętrze w którym Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo. Największą zaletą mebli Graphic od BRW jest nie tylko ich wysoka praktyczność, ale przede wszystkim ciekawe połączenia kolorystyczne. Dwa doskonale pasujące do siebie odcienie: szary wolfram i żółty uzupełnione są w niektórych meblach o białe elementy frontów. Meble młodzieżowe Graphic wyposażone są w zawiasy puszkowe oraz są atestowane, dlatego spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.

Porady