Kuchnie Zielona Góra

Funkcjonalnie.

Nie da się ukryć, że kuchnia to jedno a ulubionych miejsc każdego domownika. To właśnie w tym smakowitym kąciku spotykamy się podczas przyrządzania wspólnych posiłków, bądź plotkując z przyjaciółmi przy kawie. Wraz z nami możliwe staje się wykreowanie wyjątkowo przytulnej, bardzo funkcjonalnej, a zarazem modnej i zachwycającej przestrzeni, w której spędzanie czasu będzie wyjątkowo przyjemne.

Kuchnie Zielona Góra

  • York
  • Touch
  • Stone Art
  • Focus
  • Fashion

Kolekcja York

Dworkowa nowoczesność

Styl dworkowy w nowoczesnym wydaniu. Kuchnia z kolekcji York to kuchnia, która łączy pokolenia. Frezowane fronty z naturalnego, litego drewna pokryte lakierem w kolorze jasnej magnolii. Żłobkowane ścianki boczne oraz górne i dolne listwy wykończeniowe nadają wyjątkowego, stylizowanego charakteru. Z drugiej strony nowoczesne, relingowe uchwyty oraz blat imitujący naturalny kamień. Całość pięknie dopełniają witrynki ze szprosami oraz regały, które odpowiednio doświetlone budują przytulną, rodzinną atmosferę.

Kolekcja Touch

Grafitowa czerń

Gładki, matowy front wykonany z lakierowanego laminatu. Ma kilka wariantów kolorystycznych - od bieli alpejskiej po grafitową czerń. My na swojej ekspozycji pokazaliśmy front czarny, ale zestawiony z bardzo jasnym blatem imitującym delikatne drewno dębu Halifax. Kuchnia Touch to prosta, minimalistyczna, nowoczesna kuchnia. Nowoczesność podkreśla brak uchwytów,symetrycznie podzielony front poprzez ukryte szuflady niskie oraz nowoczesna listwa oświetleniowa wokół półwyspu.

Kolekcja Stone Art

Kamienny styl

Bardzo ciekawe zestawienie imitacji różnych materiałów: szarego łupka, stali szczotkowanej, drewna dębu San Remo oraz cegły i betonu na ścianach. Takie połączenie wymaga odwagi i szaleństwa zarazem. Fronty imitujące szary łupek to płyta MDF pokryta wysokiej klasy laminatem. Blat wykonany w technologii Xtra umożliwia osadzenie płyty grzewczej oraz zlewozmywaka na jego równi, w jednej płaszczyźnie. Odpowiednio dobrane sprzęty AGD oraz oświetlenie nadadzą takiej kuchni niesamowitego, futurystycznego wręcz klimatu.

Kolekcja Focus

Ultra połysk

Front lakierowany w ultra połysku sprawdzi się zarówno w dużych, jasnych przestrzeniach, jak i w niewielkich, słabo doświetlonych pomieszczeniach. Cała kolekcja zawiera kilka kolorów frontów, które w ciekawy sposób można ze sobą łączyć. Na naszej ekspozycji zobaczyć mogą Państwo fronty w kolorze bieli alpejskiej zestawione z blatem imitującym drewno dębu Endgrain. Białe AGD marki Siemens oraz górne szafki Square z frontami z mlecznego szkła nadają nowoczesny charakter całej zabudowie.

Kolekcja Fashion

Listwy frame

Gładkie, matowe, lakierowane fronty w bieli alpejskiej zostały zestawione z czarnymi dodatkami w postaci nowoczesnych listew uchwytowych FRAME z ciemnym szkłem oraz okładziną ścienną z czarnego, trójwymiarowego szkła hartowanego. Ciekawy efekt dają też regały, okładzina oraz barek z imitującego drewna materiału.

Porady