Kuchnie Zielona Góra

Funkcjonalnie.

Nie da się ukryć, że kuchnia to jedno a ulubionych miejsc każdego domownika. To właśnie w tym smakowitym kąciku spotykamy się podczas przyrządzania wspólnych posiłków, bądź plotkując z przyjaciółmi przy kawie. Wraz z nami możliwe staje się wykreowanie wyjątkowo przytulnej, bardzo funkcjonalnej, a zarazem modnej i zachwycającej przestrzeni, w której spędzanie czasu będzie wyjątkowo przyjemne.

Kuchnie Zielona Góra

 • York
 • Touch
 • Stone Art
 • Focus
 • Fashion

Kolekcja York

Dworkowa nowoczesność

Styl dworkowy w nowoczesnym wydaniu. Kuchnia z kolekcji York to kuchnia, która łączy pokolenia. Frezowane fronty z naturalnego, litego drewna pokryte lakierem w kolorze jasnej magnolii. Żłobkowane ścianki boczne oraz górne i dolne listwy wykończeniowe nadają wyjątkowego, stylizowanego charakteru. Z drugiej strony nowoczesne, relingowe uchwyty oraz blat imitujący naturalny kamień. Całość pięknie dopełniają witrynki ze szprosami oraz regały, które odpowiednio doświetlone budują przytulną, rodzinną atmosferę.

Kolekcja Touch

Grafitowa czerń

Gładki, matowy front wykonany z lakierowanego laminatu. Ma kilka wariantów kolorystycznych - od bieli alpejskiej po grafitową czerń. My na swojej ekspozycji pokazaliśmy front czarny, ale zestawiony z bardzo jasnym blatem imitującym delikatne drewno dębu Halifax. Kuchnia Touch to prosta, minimalistyczna, nowoczesna kuchnia. Nowoczesność podkreśla brak uchwytów,symetrycznie podzielony front poprzez ukryte szuflady niskie oraz nowoczesna listwa oświetleniowa wokół półwyspu.

Kolekcja Stone Art

Kamienny styl

Bardzo ciekawe zestawienie imitacji różnych materiałów: szarego łupka, stali szczotkowanej, drewna dębu San Remo oraz cegły i betonu na ścianach. Takie połączenie wymaga odwagi i szaleństwa zarazem. Fronty imitujące szary łupek to płyta MDF pokryta wysokiej klasy laminatem. Blat wykonany w technologii Xtra umożliwia osadzenie płyty grzewczej oraz zlewozmywaka na jego równi, w jednej płaszczyźnie. Odpowiednio dobrane sprzęty AGD oraz oświetlenie nadadzą takiej kuchni niesamowitego, futurystycznego wręcz klimatu.

Kolekcja Focus

Ultra połysk

Front lakierowany w ultra połysku sprawdzi się zarówno w dużych, jasnych przestrzeniach, jak i w niewielkich, słabo doświetlonych pomieszczeniach. Cała kolekcja zawiera kilka kolorów frontów, które w ciekawy sposób można ze sobą łączyć. Na naszej ekspozycji zobaczyć mogą Państwo fronty w kolorze bieli alpejskiej zestawione z blatem imitującym drewno dębu Endgrain. Białe AGD marki Siemens oraz górne szafki Square z frontami z mlecznego szkła nadają nowoczesny charakter całej zabudowie.

Kolekcja Fashion

Listwy frame

Gładkie, matowe, lakierowane fronty w bieli alpejskiej zostały zestawione z czarnymi dodatkami w postaci nowoczesnych listew uchwytowych FRAME z ciemnym szkłem oraz okładziną ścienną z czarnego, trójwymiarowego szkła hartowanego. Ciekawy efekt dają też regały, okładzina oraz barek z imitującego drewna materiału.

Porady

Projektowanie kuchni w Zielonej Górze

Po wprowadzeniu się do nowego mieszkania zazwyczaj niezbędne jest przeprowadzenie remontu. Wiele osób zaczyna prace bez jakiegokolwiek projektu (lub mają go tylko w głowie), co jest jednym z najczęściej popełnianych błędów. Wyobraźnia a rozwiązania naniesione na papier to dwa inne światy. Przykładem może być projektowanie kuchni, która jest jednym z najtrudniejszych do wykonania wnętrz. Musi ono łączyć w sobie wiele cech, takich jak praktyczność, funkcjonalność i nienaganny styl, pasujący do aranżacji całego mieszkania. Na co zwrócić uwagę projektując kuchnię?

Wymiary pomieszczenia z kuchnią

Projektowanie kuchni to nie tylko wybranie mebli i sprzętów. Niezbędne jest zachowanie odpowiednich wymiarów i odległości, a także takie rozmieszczenie elementów, aby kuchnia nie przytłaczała, a była miejscem, które dobrze się kojarzy. Przed wykonaniem jakichkolwiek prac należy wykonać dokładny pomiar pomieszczenia przeznaczonego na tę część mieszkania. Na wszystkie wymiary składa się nie tylko długość i wysokość ścian, ale także wnęka okienna.

 

Ponadto należy określić miejsce wprowadzenia przyłączy, takich jak gniazdka elektryczne, odpływy, czy dopływ wody ciepłej i zimnej.  Dobry pomiar daje gwarancję, że projektowanie kuchni nie będzie obarczone błędami, które objawią się w dalszych etapach prac.

Złote zasady projektowania kuchni

Projektowanie kuchni, tak samo jak i innych wnętrz, bardzo często określone jest zasadami, których trzeba bezwzględnie przestrzegać, jeśli pomieszczenia mają wyglądać na zaaranżowane z pomysłem. Wiele osób robi błąd już na samym etapie budowy domu. Jakich więc zasad należy przestrzegać?

Wybór miejsca na kuchnię

Kupując dom, należy przede wszystkim określić pomieszczenie, w jakim będzie znajdować się kuchnia, a dopiero później zabrać się za jej projektowanie. Wybór jest jednak uzależniony od wielu czynników składowych, które należy dokładnie przeanalizować. Układ pomieszczeń, w tym kuchni, powinien zostać zaprojektowany z uwzględnieniem stron świata i padania światła.

 

Kuchnię warto umieścić od strony wschodniej lub północno-zachodniej. Dlaczego? Otóż w tym pomieszczeniu jest wytwarzane dodatkowe ciepło podczas gotowania, a więc nie ma konieczności jego dogrzewania przez słońce.

 

Usytuowanie kuchni blisko drzwi wejściowych jest także bardzo istotne, bowiem skraca się drogę, jaką trzeba przebyć z zakupami. Kwestia okien pozostaje luźna. Wszystko zależy od domowników, czy podczas gotowania chcą oglądać ulicę miasta, czy miejską zieleń. Wybór okna po wschodniej części budynku sprawi, że podczas picia porannej kawy będzie można podziwiać wschód słońca.

Co powinien zawierać projekt?

Wybierając usługi osoby lub firmy, która zajmuje się projektowaniem kuchni (takiej jak WOMAG w Zielonej Górze), należy być przygotowanym na jej pierwszą wizytę. Podczas niej będzie trzeba określić, jaki efekt chcemy osiągnąć, a także co jest niezbędne w kuchni, aby była praktyczna i funkcjonalna. Jednym z pierwszych kroków jest określenie czy w pomieszczeniu będzie znajdować się sprzęt wolnostojący, czy przeznaczony pod zabudowę.

 

Dodatkowo będzie trzeba wybrać styl dominujący. Warto się do tego przygotować i dokładnie przejrzeć inspiracje w Internecie, gdyż nie jest to łatwe zadanie. Nie bez znaczenia są również materiały, z jakich zostanie wykonana kuchnia. Oczywiście, w głównej mierze zależeć to będzie od dostępnego budżetu, aczkolwiek niektóre efekty można otrzymać wykorzystując tańsze zamienniki. Istotny jest także układ szafek oraz rozmieszczenie stref roboczych.

Jakie sprzęty powinny się znaleźć w kuchni?

Sprzęt, jaki znajdzie się w kuchni, jest istotniejszy niż, chociażby, kolor ścian. Niezbędne jest więc wybranie takich urządzeń, które na pewno będą używane. Jest to bardzo ważne w przypadku pomieszczeń, których metraż nie jest zbyt duży - każdy kawałek wolnej przestrzeni będzie na wagę złota. Ponadto należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ma to być kuchnia wolnostojąca, czy w zabudowie.

Piekarnik

Piekarnik w kuchni jest dla wielu osób niezbędny. Najczęściej spotykanymi obecnie rodzajami tych urządzeń są te, które działają na prąd, choć gdzieniegdzie dostępne są modele zasilane gazem i odpalane ogniem z zapalniczki. Zazwyczaj piekarniki znajdują się w zestawie z płytą elektryczną, gazową lub są po prostu kuchniami wolnostojącymi.

 

Piekarniki kupowane pod zabudowę przystosowane są do szafek o szerokości około 60 centymetrów. Główna różnica między nimi polega jedynie na ich wysokości oraz funkcjach, w które zostały wyposażone. Najczęściej modele tych urządzeń mają wysokość 60 centymetrów, ale dostępne są także i mniejsze, których wymiary wynoszą 40-50 centymetrów. Rozwój technologii sprawił, że na rynku dostępne są także piekarniki, które mają wbudowaną funkcję mikrofali, co pozwala zaoszczędzić miejsce i pieniądze przeznaczone na zakup dodatkowego sprzętu podczas projektowania kuchni.

Lodówka

To najważniejsze urządzenie, które musi znajdować się w kuchni. Bez niej przechowywanie posiłków i produktów do ich przyrządzenia nie byłoby możliwe. Lodówki wolnostojące i te do zabudowy mają różne wielkości. Te drugie mają maksymalnie 60 centymetrów szerokości, gdyż tyle wynosi szerokość szafki, a ich wysokość może sięgać od 81 centymetrów do ponad 192 centymetrów.

 

Lodówki, w zależności od wielkości, mają różne zagospodarowanie. Oznacza to, że większe modele będą wyposażone dodatkowo w zamrażalnik. Mniejsze modele mogą nie mieć wygospodarowanej takiej przestrzeni i konieczne może być dokupienie oddzielnego sprzętu. W przypadku lodówek wolnostojących ich zagospodarowanie jest różne, w dużej mierze zależne jest wyłącznie od projektu producenta.

Płyty gazowe

Projektowanie kuchni wymaga także wyboru odpowiedniej płyty, która pozwoli na przygotowywanie posiłków. W przypadku płyt gazowych możliwe jest jedynie ich zamontowanie w blacie kuchennym. Wymiary tych urządzeń zazwyczaj są dobierane do wymiarów piekarnika, aby stworzyły jedną, stylistycznie spójną całość.

Zmywarka

Zmywarki jeszcze kilkanaście lat temu nie były tak popularne i chętnie kupowane, jak dzisiaj. Sprzęty te pozwalają przede wszystkim zaoszczędzić sporo czasu, który trzeba by było spędzać na ręcznym myciu naczyń. Jest to także rozwiązanie praktyczniejsze, gdyż zużywa o wiele mniejszą ilość wody.

 

Obecnie najchętniej kupuje się zmywarki pod zabudowę, ponieważ dodatkowo znajduje się na nich blat roboczy. Ponadto do wyboru klientów są modele z ukrytymi lub widocznymi panelami sterującymi. W przypadku modeli wolnostojących niezbędne jest znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie urządzenie nie będzie zabierało przestrzeni roboczej.

Jakie elementy wyposażenia są jeszcze istotne?

Projektowanie kuchni wymaga od nas również zadbania o inne elementy. Jednym z nich jest zlew. Jego wybór powinien być odpowiednio przemyślany. Dlaczego? Jest to kluczowy element w przypadku wybierania szafki zlewowej, gdyż od niego zależy jej kształt i wielkość. W ofercie można znaleźć między innymi zlewy podblatowe, wpuszczone w blat lub nakładanie na niego. Ponadto mają one różne konfiguracje z ociekaczem albo i bez.

 

Kolejnym jest kosz na śmieci. Owszem, jest to niezbędne wyposażenie kuchni, jednak nie powinien on się znajdować na widoku. Większość osób przeznacza na niego miejsce tuż pod zlewem, ale nie istnieje żadna reguła. Wolnostojące modele zazwyczaj są wsuwane pod zlew, jednak można znaleźć i takie, które będą wisieć na drzwiczkach szafki. Wszystko zależy od jego wielkości i rodzaju, a także możliwości szafki.

 

Suszarka na naczynia jest również niezbędna, a tym bardziej w przypadku, gdy w kuchni nie ma zmywarki, która dodatkowo osusza umyty sztućce i talerze. Bardzo dobrym rozwiązaniem są suszarki wbudowane w wisząca szafkę, dzięki czemu naczynia nie są widoczne.

Trójkąt roboczy - główny element projektowania kuchni

Najważniejszą zasadą podczas projektowania kuchni jest wyznaczenie tak zwanego trójkąta roboczego. Co to jest? Jest to zasada określająca funkcjonalne rozmieszczenie głównych elementów wyposażenia każdej kuchni, a więc płyty gazowej lub kuchenki, zlewozmywaka i lodówki. Ich rozmieszczenie jest ściśle określone. Wszystkie elementy powinny znajdować się możliwie blisko siebie i w taki sposób, aby tworzyły figurę trójkąta.

 

Co ma na celu taki układ? Założeniem tej zasady jest wyeliminowanie zbędnych kroków w momencie przygotowywania posiłków. Znaczenie trójkąta roboczego w projektowaniu kuchni jest bardzo istotne i wiele prac zaczyna się właśnie od jego wyznaczenia. Optymalne odległości między jego wszystkimi elementami powinny wynosić od 120 centymetrów do maksymalnie 270 centymetrów.

 

Zazwyczaj zaleca się osiągnięcie podanych wymiarów i układu, choć nie zawsze jest to możliwe. Należy wtedy przestrzegać innych zasad, które także zostały opracowane ze względu na bezpieczeństwo domowników.

Jak zaaranżować elementy wedle schematu trójkąta?

Zastosowanie się do takiego układu jest nadzwyczaj pomocne w trakcie projektowania kuchni. Przede wszystkim - nie wolno stawiać kuchenki koło okna, gdyż przy otwartym oknie może skutkować to zdmuchnięciem ognia i ulatnianiem się gazu lub zapaleniem się firanek, gdy będą one zwisać tuż nad paleniskami.

 

Kolejną zasadą jest niestawianie lodówki tuż obok kuchenki gazowej - jest to nieekonomiczne. Wydzielane ciepło będzie rozgrzewać lodówkę, a ta, w celu utrzymania optymalnej temperatury, będzie musiała cały czas pracować. Skutkować to będzie oczywiście wysokimi rachunkami za energię elektryczną. Tak samo będzie się działo w przypadku, gdy lodówka będzie stała przy oknie. Najmniej pożądanym efektem podczas projektowania kuchni jest utworzenie zabudowy jednorzędowej, która będzie wymuszała dodatkowe ruchy, przy standardowych czynnościach wykonywanych w tym pomieszczeniu. Projektowanie kuchni wymaga wzięcia pod uwagę wszystkich tych rzeczy.

 

Można jednak zastosować zasadę planowania poziomego, w przypadku którego należy określić częstotliwość korzystania z danych urządzeń i przedmiotów. Najczęściej używane powinny być w zasięgu ręki, a to, co rzadziej - w dolnych lub górnych szafkach. Zasada trójkąta roboczego uwzględnia także jego podział na pięć stref funkcjonalnych, co jest podstawą ergonomicznej kuchni.

Kuchnie Zielona Góra

Salon meblowy WOMAG z Zielonej Góry jest miejscem, w którym pomagamy w tworzeniu wymarzonych przestrzeni do życia. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu wnętrz od najlepszych marek na rynku, które oferujemy swoim Klientom, mamy możliwość spełniania największych oczekiwań i tym samym przekuwania marzeń o wy-jątkowych wnętrzach w rzeczywistość. Proponujemy między innymi piękne i funkcjonalne kuchnie, które nie mają sobie równych jeżeli chodzi o jakość wykonania – są nie tylko eleganckie, ale również ponadprzeciętnie odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, praktyczne i komfortowe.

A jak wiadomo – kuchnia to serce każdego domu, dlatego też warto zaaranżować ją… z sercem. W naszej galerii wnętrz znajdziesz wiele sposobów na to, by osiągnąć swój cel i zakupisz takie meble, które będzie z Tobą i Twoimi bliskimi przez wiele lat!

Jakie meble kuchenne znajdziesz w naszej ofercie?

Przede wszystkim takie, które stanowią połączenie niebanalnego wzornictwa z funkcjonalnością. Oferując kuchnie w Zielonej Górze, pragniemy dostosowywać je w pełni indywidualnie do naszych Klientów i zapewniać dostęp do bardzo zróżni-cowanych rozwiązań – które zapewnią nie tylko możliwość komfortowego przygoto-wywania posiłków, ale również sprawią, że wspólne przebywanie w danym wnętrzu będzie maksymalnie komfortowe.

Oferowane meble kuchenne spełnią oczekiwania osób o różnych gustach, które pragną zaaranżować swój dom w określonym stylu. Oto, jakie wyposażenie wnętrz zaoferujemy Ci w galerii wnętrz WOMAG!

Klasyczne i tradycyjne meble do kuchni

Klasyka zawsze w modzie – szczególnie w przypadku kuchni, która zaaranżowana w oparciu o naturalne drewno i wspaniale zdobione szafki, prezentuje się niezwykle okazale. W naszym salonie meblowym znajdziesz tradycyjne wyposażenie wnętrz – oznacza to, że będzie ono z jednej strony imponowało estetyką wykończenia, a z drugiej sprawdzi się na przestrzeni wielu lat. Wynika to z zastosowania najlepszych materiałów i sposobów wykończenia, które uczynią meble niezwykle odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, wodę oraz zmienne temperatury.

Nowoczesne i minimalistyczne meble kuchenne

Odziane w biel i posiadające prosty, ale niezwykle elegancki design – to właśnie takie kuchnie w Zielonej Górze są dzisiaj najbardziej cenione i stanowią sposób aranżacji nowoczesnych apartamentów, domów i mieszkań. Oczywiście minimalizm to nie tylko biel – wśród dostępnych szafek kuchennych i akcesoriów znajdziesz również takie w innych odcieniach i kontrastach. Bez względu na wybór, zyskasz rozwiązanie trwałe i niezwykle funkcjonalne, które pozwoli Ci z przyjemnością przy-gotowywać dania.

Meble kuchenne w stylu skandynawskim lub angielskim

Proste, surowe i niezbyt bogate w dodatki kuchnie skandynawskie to również nowoczesność, ale charakteryzująca się jednocześnie naturalnością i lekkością. Białe szafki kuchenne kontrastują tu zwykle z drewnianymi, surowymi blatami, a także stołami i krzesłami jadalnymi z drewna. Całość często uzupełniają metalowe wieszaki. Kuchnie kontynentalne i angielskie są przy tym bardzo praktyczne i z całą pewnością pobyt w tak zaaranżowanym pomieszczeniu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Kuchnie rustykalne

W naszym salonie meblowym znajdziesz również inspiracje wiejskie i ludowe, które także mogą doskonale wpasowywać się do nowoczesnych przestrzeni domów i mieszkań. Dowodem na to są kuchnie rustykalne, na które decyduje się wielu Klientów z Zielonej Góry i innych polskich miejscowości. Są one bowiem niezwykle przytulne i pozwalają nam nawiązywać do tradycji – imponują przy tym jakością wykonania i różnego rodzaju dodatkami, takimi jak pleciona wiklina, naturalne płótna czy bogata roślinność.

Kuchnie w stylu prowansalskim

Przytulna, naturalna i jasna – taka właśnie powinna być kuchnia prowansalska. W naszej galerii wnętrz znajdziesz również meble inspirowane tym stylem, które pozwolą Ci stworzyć przestrzeń nowoczesną i niezwykle funkcjonalną. Taką, w której będziesz mieć wszystko pod ręką i w której zyskasz maksymalny komfort. Jakość prowansalskich mebli kuchennych zawdzięczamy najlepszym markom na rynku, u których zaopatrujemy się w wyposażenie wnętrz.

Meble kuchenne retro

Coś dla tych, którzy wciąż z rozrzewnieniem wspominają babcine obiady i którzy tęsknią za tym, co kiedyś było modne. Kuchnie retro mogą być niezwykle piękne, szczególnie jeżeli wykonywane są w oparciu o nowoczesne technologie i odpowiednio wyselekcjonowane materiały. Mogą też efektywnie łączyć się z minimalistycznymi rozwiązaniami, tworząc wspaniały klimat i zapewniając komfort oraz funkcjonalność Twojej kuchni.

Oryginalne i awangardowe meble kuchenne

Oczywiście w naszym sklepie z meblami w Zielonej Górze nie zapomnieliśmy również o miłośnikach awangardy i najbardziej nietypowych rozwiązań. Ciemne szafki kuchenne, wysoki połysk powierzchni, stalowe wykończenia czy efektowne oświetlenie? Wszystko to jesteśmy w stanie Ci zapewnić – dbając o różnorodność wyposażenia wnętrz, a także dopasowując je w pełni indywidualnie do Twoich potrzeb!

Wyspy kuchenne

Niezwykle popularne w nowoczesnych kuchniach, a także wszędzie tam, gdzie kuchnie łączą się z salonem. Są niezwykle funkcjonalne, stanowiąc doskonałe miejsce zarówno do przygotowywania posiłków, jak również ich spożywania. Wyspy kuchenne dają zupełnie nowe możliwości aranżacji kuchni, dlatego też cieszą się tak dużym zainteresowaniem naszych Klientów – sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i zmień swoją domową przestrzeń!

Kuchnia na wymiar czy gotowa?

W naszym salonie meblowym w Zielonej Górze przygotowaliśmy wiele różnorodnych rozwiązań, oferując zarówno gotowe meble kuchenne, jak i meble do kuchni na wymiar. Jeżeli dysponujesz niestandardową powierzchnią albo kształtem kuchni, polecamy te drugie, które idealnie dopasujesz do swojego wnętrza i stworzysz doskonałe warunki – zarówno do przygotowywania posiłków, jak też spotkań z naj-bliższymi. A w dopasowaniu kuchni na wymiar pomogą Ci nasi specjaliści – to część ich pracy, do której podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

W zakresie ich usług znajduje się między innymi:

 • pojawienie się w Twoim mieszkaniu lub domu i dokonanie wszelkich nie-zbędnych pomiarów;
 • stworzenie rysunku technicznego i wizualizacji kuchni, oczywiście w oparciu o twoje potrzeby i wskazówki;
 • pomoc w wyborze odpowiednich materiałów, szaf kuchennych oraz syste-mów przechowywania;
 • udostępnienie ogromnego wyboru frontów, blatów, uchwytów, okuć, elemen-tów dekoracyjnych i akcesoriów;
 • profesjonalny i sprawny montaż kuchni w miejscu wskazanym przez Ciebie;
 • kompleksowe doradztwo i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość oferowanych kuchni w Zielonej Górze – dzięki temu staliśmy się cenionymi partnerami dla wielu osób z całej Polski.

O co jeszcze zadbać podczas aranżacji kuchni?

Jak urządzić kuchnię, aby była ona spełnieniem marzeń domowników? Warto nie tylko wybrać odpowiednie szafki czy sprzęty kuchenne. Konieczne jest również stworzenie komfortowej i funkcjonalnej części jadalnianej. W naszej galerii wnętrz znajdziesz stoły do jadalni oraz krzesła, które pozwolą w doskonałej atmosferze spożywać posiłek – zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół. Nasze wyposażenie wnętrz jest nie tylko eleganckie i dopasowane do Twojej kuchni, ale również niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne.

To wciąż nie wszystko! Znamy potrzeby naszych Klientów i wiemy jak istotne jest odpowiednie oświetlenie kuchni. Dlatego też w ofercie naszego sklepu z meblami znajdziesz różnego rodzaju lampy, które będą posiadały odpowiedni stopień ochrony, co zapewni ich sprawne działanie nawet w warunkach kuchennych. Do twojej dyspozycji są lampy wiszące, kinkiety, lamy ścienne, plafony, podwieszane lampki pod szafki kuchenne i nie tylko. Oczywiście to od Ciebie zależy, jaki styl oświetlenia kuchennego wybierzesz – my możemy zapewnić Ci szeroki wybór i najwyższą jakość wykonania. Tak, jak w przypadku wszystkich innych elementów wyposażenia wnętrz, jakie znajdziesz w naszej ofercie.

Meble kuchenne – tylko od najlepszych marek!

Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, stworzyliśmy asortyment oparty na meblach od najbardziej cenionych i profesjonalnych marek na rynku. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i tradycyjne kuchnie takich producentów, jak Black Red White czy Verle Kuchen. Meble kuchenne tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie, najlepsze materiały oraz aktualne trendy – dzięki temu wiesz, że stawiasz na wyposażenie wnętrz najwyższej jakości, które będzie spełniać Twoje oczekiwania na przestrzeni wielu lat.

Sprawdź, odwiedź salon i zainspiruj się!

Naszym celem jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów, dlatego też otworzyliśmy naszą galerię wnętrz dla wszystkich osób – nie tylko z Zielonej Góry. Możesz odwiedzić ją w dowolnej chwili albo dokładnie zapoznać się z ofertą na nowoczesne kuchnie. W ten sposób zaoszczędzisz czas i będziesz mieć możliwość dokładnego sprawdzenia tego, co mamy Ci do zaoferowania. A asortyment na meble do kuchni w WOMAG jest naprawdę ogromny!

Polecamy także nasze inspiracje – dzięki nim poznasz najnowsze trendy i być może znajdziesz taką aranżację kuchni, którą zechcesz zrealizować we własnym domu i mieszkaniu. Wszelkie inspiracje tworzone są w oparciu o różne style architektoniczne – dzięki temu sprawdzisz, czy bardziej odpowiada Ci nowoczesna, minimalistyczna kuchnia, jak prezentuje się styl kontynentalny czy prowansalski i czy wciąż warto postawić na klasykę. Opcji jest wiele, a my pomożemy Ci skorzystać z tej, która pozwoli Ci zrealizować marzenia o pięknej kuchni w Zielonej Górze i jakiejkolwiek innej miejscowości w Polsce!

Masz pytania? Zadzwoń: 724 343 499 lub napisz: sklep.trasa@womagmeble.pl! Na-si specjaliści powiedzą Ci ile kosztuje projekt kuchni, jak urządzić kuchnię z jadalnią, dokonają stosownych pomiarów i zadbają o to, aby efekt Twoich działań aranżacyjnych był zgodny z oczekiwaniami i zachwycił wszystkich domowników. Galeria wnętrz WOMAG to sprawdzone miejsce, w którym zakupisz najlepsze wyposażenie wnętrz – zapraszamy!