Inspiracje

Styl Glamour.

Nazwa stylu oznacza blask i przepych, dlatego we wnętrzu królują olśniewające i błyszczące dodatki. Jasne ściany doskonale komponują się z białymi meblami z kolekcji Kaspian, a kolorowe dodatki ożywiają mieszkanie i nadają mu wyjątkowego charakteru.

Stylistyka glamour uwielbia kontrasty, stąd niebanalne połączenia minimalistycznych krzeseł i stołu Signal z tapicerowanymi meblami wypoczynkowymi i barwnymi poduszkami. W mieszkaniu zamontowano wiele punktów świetlnych (lampy Black Red White Lapatio i kinkiety Black Red White Eufrat), dzięki czemu wnętrze jest bardzo przytulne i jasne.

Styl Industrialny.

Styl ten narodził się w XX-wiecznym Nowym Jorku, kiedy to budynki dawnych fabryk zaczęto adaptować na lokale mieszkalne. Styl industrialny stawia więc przede wszystkim na minimalizm i prostotę, stąd w mieszkaniu dominują białe meble z kolekcji Bari Black Red White.

Spokój i harmonię ożywiają dodatki. Kolorowy dywan oraz miękkie poduszki w różnych barwach wprowadzają nutkę szaleństwa, tak doskonale komponującą się ze stonowanymi kolorami pokoju. Idealny do rodzinnego wypoczynku jest narożnik Belle Ontario Wersal w neutralnym szarym odcieniu. W otwartej na salon jadalni świetnie sprawdzają się oryginalne krzesła Astor Signal oraz prosty stół Narvik Signal. Białe meble nawiązują do skandynawskiej czystości form i podkreślają naturalne piękno i prostotę. Doskonałym uzupełnieniem salonu jest praktyczny stolik Tablo TV Signal.

Styl Włoski.

Klasyka, elegancja i szyk rządzą we wnętrzu urządzonym w stylu włoskim. W mieszkaniu dominują ciepłe kolory ziemi – dużo brązu, beżu i szarości. Jasne barwy przełamano delikatnie kontrastującymi dodatkami – oliwkowymi zasłonami, wyróżniającą się niebieską sofą MP Bari czy butelkowozieloną pufą Emilly H Black Red White. Styl włoski lubi naturalne materiały i kolory, stąd w mieszkaniu wiele drewnianych elementów i mebli. Ciepłe odcienie drewna rewelacyjnie komponują się z białymi meblami.

Zestawienie kolorystyczne dąb sonoma i mocca połysk dają niesamowity efekt i przywołują przed oczami włoską kawiarnię skąpaną w letnim słońcu. Minimalizm rodem z Italii nadaje wnętrzu posmak luksusu, zaś klimat i nastrój mieszkania w stylu włoskim budują dodatki – przyjemne w dotyku tkaniny, puchate poduszki i miękkie dywany.