Sklep meblowy Świebodzin

Salon.

Salon w Świebodzinie to miejsce, w którym pasja i profesjonalizm łączą się w jedno. Znajdziesz tutaj meble i dodatki, które pobudzą wyobraźnię, pozwalając stworzyć Twoje wyśnione wnętrze. Każda z propozycji naszego sklepu jest wybierana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nasi doradcy pomogą odszukać najbardziej optymalne rozwiązania, a atrakcyjne aranżacje będą bodźcem do twórczości i dadzą inspirację do kreowania własnej przestrzeni.

Oferta.

Oferujemy szeroki wachlarz wysokiej jakości mebli jadalnianych, kuchennych, biurowych, a także do sypialni czy pokoi młodzieżowych.

Starannie wyselekcjonowany asortyment został dobrany tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów szukających ponadczasowych, bądź bardziej wyrafinowanych rozwiązań.

Salon w Świebodzinie

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest „WOMAG” Sp. z o.o. sp. komandytowa, z siedzibą przy ul. ul. Trasa Północna 3, 65-001 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj

Adres salonu:

ul. Kupiecka 1A
66-200 Świebodzin

Godziny otwarcia:

pn - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00
niedziela: zmknięte

Dane kontaktowe:

sklep: tel. 68 352 93 76
e-mail: swiebodzin@womagmeble.pl
kuchnie: tel. 605 057 595
e-mail: kuchnie.swiebodzin@womagmeble.pl