Sklep meblowy Żary

Salon.

Nasz nowy salon w Żarach to miejsce, w którym spełnisz swoje największe marzenia związane z urządzaniem wnętrz. Piękne detale, niebanalną kolorystykę oraz wyrafinowane wykończenia, łączymy w naszej kolekcji z klasycznymi rozwiązaniami w nowoczesnym wydaniu. Zaczerpniesz tutaj inspiracji, przetestujesz najnowsze trendy i uzyskasz kompleksowe wsparcie w doborze najbardziej adekwatnych dla Ciebie opcji.

Oferta.

Oferujemy szeroki wachlarz wysokiej jakości mebli jadalnianych, kuchennych, biurowych, a także do sypialni czy pokoi młodzieżowych.

Starannie wyselekcjonowany asortyment został dobrany tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów szukających ponadczasowych, bądź bardziej wyrafinowanych rozwiązań.

Salon Meblowy w Żarach

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest „WOMAG” Sp. z o.o. sp. komandytowa, z siedzibą przy ul. ul. Trasa Północna 3, 65-001 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj

Adres salonu:

ul. Podwale 7
68-200 Żary

Godziny otwarcia:

pn - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: zamknięte

Dane kontaktowe:

sklep: tel. 68 363 03 70
e-mail: zary@womagmeble.pl
kuchnie: tel. 68 363 03 71
e-mail: kuchnie.zary@womagmeble.pl