Drodzy klienci!
Nasza Galeria Wnętrz jest nadal otwarta w regularnych godzinach funkcjonowania. Zapraszamy na zakupy i przypominamy o zastosowaniu się do zasad bezpieczeństwa.
Aktualne godziny otwarcia: Galeria Wnętrz: pn - pt: 10:00 - 20:00 | sobota: 10:00 - 18:00, Magazyn: pn - pt: 10:00 - 17:00 | sobota: 10:00 - 14:00

Jak stworzyć minimalistyczny efekt w biurze?

21 listopada 2018

Meble biurowe w ciekawym wydaniu to spore pole do popisu dla kreatorów wnętrza. Minimalistyczna stylistyka wydaje się być jednak jedną z najlepszych alternatyw dla tego typu miejsc, bowiem pozwala na stworzenie przyjemnych i bardzo pozytywnie wpływających na pracę zespołu warunków. Jak uzyskać taką modną i wygodną zarazem stylistykę we wnętrzu?

Przestronne i jasne wnętrze biura

Minimalizm to przede wszystkim przestrzeń, która jest jasna, otwarta i przestronna. Pracując w takim miejscu czujemy się lekko i swobodnie, nie przytłaczają nas sterty dokumentów czy mroczne detale wystroju, a atmosfera jest bardzo przyjemna. Wnętrza typu open-space to strzał w dziesiątkę dla firm, którym zależy na wydajności, kreatywności i dobrym samopoczuciu wszystkich współpracowników.

Wyważona stylistyka pozwala połączyć biel z subtelnymi akcentami kolorystycznymi, co jednocześnie jest proste, estetyczne i niebanalne w swojej formie. Ogromne znaczenie ma tutaj również oświetlenie, które pozwala uzyskać komfortowe warunki do pracy i urzekający klimat. Najważniejsze są tutaj jednak lampki biurkowe na wszystkich stanowiskach pracy, które zapewniają wygodę i ułatwiają realizację wymagających zadań.

Jasne kolory przełamane czernią i mocnymi akcentami

Połączenie bieli i czerni to kwintesencja minimalizmu. Poza przestronną bielą ścian i mebli, warto zatem postawić na czarne bądź ciemne dodatki w postaci foteli biurowych czy organizerów. Taka harmonia przełamana ciekawymi akcentami pozwala na pełne skupienie i większą kreatywność.

Oczywiście biuro to nie tylko przestrzeń do pracy, ale np. poczekalnie czy punkty socjalne. W tych rejonach warto postawić na kanapy w ciekawych kolorach, które dodają optymizmu i umilają wypoczynek bądź oczekiwanie. Powinny być one ergonomiczne i wygodne.