Vigo

Vigo to kolekcja stawiająca na egzotyczne piękno naturalnej okleiny. Kolekcja mebli do salonu i jadalni w eleganckim wybarwieniu orzecha amerykańskiego to wyjątkowa propozycja dla miłośników oryginalnego designu. Linię Vigo tworzą witryny, szafki, komody, meble RTV, półki, pufy, a także 2 rodzaje stołów i ławostół.

Charakterystycznym elementem wyróżniającym poszczególne bryły są pionowe czarne pasy na frontach mebli. Czerń przewija się w kolekcji również w postaci blatów ze szkła Lacobel, które w interesujący sposób podkreślają urok naturalnej okleiny i nowoczesny design mebli (dostępne są także blaty wykonane w kolorze orzech amerykański). Wygodny system otwierania push to open jest dodatkowym atutem kolekcji Vigo.

W standardowym wyposażeniu znajdziemy dekoracyjne oświetlenie LED w witrynach i szafce z barkiem. Meble pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Poznaj kolekcję Vigo i odmień swoje wnętrze nadając mu egzotycznego charakteru.

Load More