Producenci mebli

BLACK RED WHITE

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.
 
Już od ponad 25 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku – wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni.
 
W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 21 spółek zależnych, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.
 
Grupa Black Red White realizuje sprzedaż detaliczną poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji zarówno w kraju, jaki i poza jego granicami, za pośrednictwem salonów własnych oraz setek partnerów handlowych.

Puszman Meble

Firma Puszman Meble działa nieprzerwanie w branży tapicerskiej od 60 lat. Jej założycielem jest Antoni Puszman, który w 1955 roku rozpoczął działalność w Sycowie, gdzie do dziś mieści się siedziba firmy. Wywodzimy się z tradycji rzemieślniczych, jednak z odwagą podążamy za nowoczesnymi technologiami i najnowszymi trendami. Nasza fachowość oraz pasja przekłada się na funkcjonalne rozwiązania i charakteryzujący się prostotą niepowtarzalny design. Produkowane przez nas meble wypoczynkowe łączą w sobie estetykę i bogate wzornictwo.Mając w pamięci zdobyte przez lata doświadczenie nie zapominamy o sprawdzonych rozwiązaniach, nieustannie jednak dążymy do wdrażania innowacyjnych zastosowań.
W ostatnich latach firma przeżywa dynamiczny rozwój co zaowocowało powstaniem nowej marki – MP Collection. Nasza oferta stale zyskuje uznanie coraz szerszej rzeszy Klientów. W tworzenie naszych mebli wkładamy dużo serca, bowiem zależy nam na tym, aby nasze wyroby przez lata cieszyły naszych Klientów zaspokajając ich potrzeby i wymagania.