Szafy Nadir do każdego domu

Szafa jest niezbędnym elementem garderoby. Można ją znaleźć praktycznie w każdym domu. Nadają się zarówno do sypialni, jak i garderoby. Oferujemy Państwu najnowszą kolekcję szaf Nadir. Szafy Nadir są bardzo pojemne. Z pewnością pomieszczą wiele kobiecych ubrań, butów, czy dodatków. Są po prostu stworzone dla osób dbających o porządek i ład. Dobra szafa to dobra inwestycja. Nie zastanawiaj się dłużej i poznaj naszą szeroką ofertę.

Charakterystyka szaf Nadir

Wolnostojące szafy Nadir oprócz tego, że są bardzo pojemne i praktyczne, można dopasować właściwie do każdego wnętrza. Dostępne są one w czterech wariantach kolorystycznych: począwszy od lśniącej lub matowej bieli, przez jasny, ciepły dąb san remo, po czekoladową wenge. Ponadto szafy Nadir oferowane są aż w dwunastu szerokościach, od 150 po 260 cm. Dzięki temu są bardzo uniwersalne. Dodatkowo oferujemy Państwu szafy z lustrami lub bez luster. Każda szafa wyposażona jest w przesuwne drzwi, co zapewni płynne otwieranie mebla.

Idealna organizacja przestrzeni to olbrzymi atut szaf Nadir.

Dodatkowe akcesoria

Szafy Nadir mogą być dodatkowo wyposażone w wiele niezbędnych akcesoriów: półki, kontenerek, kosz na bieliznę, kosz na buty, czy podświetlane, ledowe drążki. Trzy dodatkowe półki posłużą do lepszej organizacji przestrzeni w szafie. A kontenerek czy kosze na bieliznę lub buty pozwolą zaoszczędzić więcej miejsca w garderobie. W dodatku są bardzo dyskretne. Bardzo eleganckie i pomocne są również podświetlane drążki, dzięki którym szybko i łatwo znajdziesz niezbędne ubrania i dodatki.

szafy nadir podświetlane

Szafy Nadir wyposażone są w niezwykle praktyczne podświetlane drążki.

Bogata oferta

Poznaj nasza szeroka ofertę szaf Nadir. Przystępne ceny i bogaty wybór. Nasze komfortowe rozwiązania sprawią, że Twoje wnętrza z pewnością nabiorą uroku, a organizacja ubrań i butów stanie się prostsza. Zapraszamy do naszego salonu. Chętnie pomożemy w doborze najlepszej szafy i kolorystyki.