Prowansja w Twoim domu – kolekcja Cannet

Niebywały spokój i harmonia charakteryzują kolekcję Cannet. Stonowane połączenie drewna i bieli tworzy aranżacje przytulne i pozbawione nachalnej ornamentyki. Dzięki kolekcji Cannet każdy może poczuć w swoim salonie klimat cudownej Prowansji.

Francuski szyk w salonie

Kolekcja Cannet opiera się na prostocie i subtelności. Delikatnie wykończone meble w kolorze drewna i jasnej bieli wprowadzają do wnętrza ciepłą atmosferę. Styl prowansalski ucieka od nadmiernych zdobień i ciemnych barw. Prosta linia mebli w kolekcji Cannet wzbogacona została metalowymi uchwytami i listwami okalającymi fronty szuflad i szafek.

Subtelna biel w połączeniu z naturalnym drewnem tworzą ponadczasowy duet.

Kolorystyka bliska naturze

Jasne i naturalne barwy kolekcji Cannet doskonale pasują do salonu, jadalni i sypialni. Pozwalają stworzyć przytulne aranżacje tak dalekie od sztywnych ram nowoczesności. Meble w stylu prowansalskim przenoszą nas do innego, bajkowego świata. Kolekcja Cannet na nowoczesność stawia za to w przypadku funkcjonalności. Praktyczne rozwiązania zastosowane w oparciu najnowsze technologie sprawiają, że meble są niezwykle wygodne w użytkowaniu.

Tradycyjne drewno i oryginalne uchwyty mocno nawiązują do stylu prowansalskiego.

Twoja własna Prowansja

Kolekcja Cannet umożliwia wybór koloru mebli spośród dwóch opcji – można połączyć biel z drewnianymi blatami lub zdecydować się na całość w kolorze dąb canyon moument. W kolekcji znajdziemy wiele różnorodnych elementów, które można łączyć w dowolny sposób. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Kolekcję pokochają zarówno miłośnicy tradycyjnych rozwiązań, jak i ci, którzy stawiają bardziej na nowoczesny design.