Kolekcja Arosa – nowoczesność z klasyczną czernią

Nowa kolekcja Arosa to niebanalne połączenie nowoczesnego design z ciekawymi i praktycznym rozwiązaniami. Elegancki kolor drewna dębowego podkreśla ponadczasowa i wyrazista czerń.

Kolekcja Arosa stawia na minimalizm. Proste formy mebli wzbogacono charakterną czernią. Kontrastujące ze sobą barwy drewna i czerni tworzą duet doskonale się uzupełniający. To właśnie wyjątkowe połączenie kolorystyczne drewnianych mebli z czarnym szkłem sprawiają, że kolekcja Arosa tak bardzo przykuwa oko. Stylowy wygląd to jednak nie wszystko. Arosa mocno stawia na praktyczne, funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają życie każdego dnia.

Kolekcja Arosa cechuje się elegancką prostotą i wyrazistą czernią.

Czarne szkło przyciąga uwagę

Elementem wyróżniającym kolekcję Arosa na tle pozostałych są z pewnością wstawki z czarnego szkła hartowanego. Na skutek procesu hartowania szkło zyskuje dużo większą odporność na stłuczenia i zarysowania. Nie ma więc obaw, że szklane wstawki nie przetrwają próby czasu. Lśniące intensywną czernią ramy tworzą oryginalną oprawę dla prostych form mebli. Eleganckie uchwyty ułatwiają dostęp do wnętrza mebli.

Dzięki wyrazistej czerni drewniane meble zyskują oryginalnego charakteru.

Dąb i czerń – duet doskonały

Kolekcja Arosa to przede wszystkim zgrabne połączenie nowoczesnych szklanych elementów z tradycyjnym i bardzo modnym dębowym fornirem. Płaty drewna dębowego umieszczono na frontach i korpusach mebli, dzięki czemu rewelacyjnie oddają one naturalne piękno słojów i rysy surowca.

Widoczne dębowe słoje podkreślają naturalny wygląd mebli.

Stylowe i praktyczne

Meble z kolekcji Arosa sprawdzą się w salonie i jadalni. Wybrane elementy (komody, szafki, witryny) może swobodnie łączyć ze sobą, tworząc indywidualne aranżacje dobrane pod własne potrzeby i gusta. Kolekcja Arosa cechuje się dbałością o komfort użytkowania. Właśnie dlatego meble wyposażono w markowe prowadnice i zawiasy. Delikatny dotyk wystarczy, by specjalnie dobrany mechanizm dociągnął fronty i bezszelestnie je domknął. Unikniemy więc uciążliwego trzaskania drzwiczek i szuflad.

Kolekcja Arosa pozwala urządzić salon z klasą.

Kolekcja Arosa to propozycja dla osób ceniących sobie naturalny wygląd mebli i jednocześnie ich oryginalność. Subtelne słoje drewna i czarne szkło nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu.