Blacha i jeans w awangardowej kolekcji Drago

Kolekcja Drago proponuje zupełnie nowe spojrzenie na meble młodzieżowe. Niespotykane dotąd i niezwykle oryginalne meble z motywami klepki, blachy i jeansu rewelacyjnie sprawdzą się do pokoju młodego buntownika i indywidualisty.

Wyraziste motywy blachy, klepki i jeansu

Kolekcja Drago to meble zupełnie inne niż wszystkie. Są przebojowe, rzucające się w oczy i oryginalne. Ucieczka od klasycznej stylistyki pozwala zaaranżować zupełnie nowe wnętrze, idealne dla potrzeb nastolatka. Zamiast standardowych i tradycyjnych stonowanych kolorów, w kolekcji Drago wykorzystano żywe, wyraziste motywy. Dzięki temu każdy pokój nabierze drapieżnego charakteru.

Oryginalne elementy jeansu, klepki i blachy nadają kolekcji Drago wyrazistego wyglądu.

Uniwersalne meble do każdego wnętrza

Meble Drago to dobry wybór w przypadku małych i nieustawnych pomieszczeń. Zgrabne moduły meblowe dopasują się do każdego wnętrza. Uniwersalne moduły można dowolnie łączyć ze sobą i tworzyć własne aranżacje. W skład kolekcji wchodzi sześć elementów, m.in.: pakowna dwudrzwiowa szafa, praktyczna komoda i regał oraz niezbędne w pokoju każdego ucznia wygodne biurko z lakierowanym i odpornym na uszkodzenia blatem.

To meble doskonałe dla przebojowego nastolatka. 

Drapieżna i charakterna kolekcja Drago

Od kolekcji Drago nie można odwrócić wzroku i przejrzeć obok niej obojętnie. To kolekcja uciekająca od wszelkich utartych schematów i tradycyjnych kolorów. Wiecznie modny jeans po raz pierwszy wykorzystano jako element mebli i uzyskano zadziwiający efekt. To idealne meble do pokoju młodzieżowego. Surowe, a jednocześnie budujące atmosferę w pomieszczeniu.